O nás
Divize Nová média je multimediální divizí vydavatelského domu Economia, a.s. Provozuje zpravodajský server ihned.cz, ekonomický server Ekonom.cz, portál pro reklamu a marketing MaM.cz a personální server KarieraWeb.cz. Divize poskytuje rozsáhlý servis dokumentačních služeb včetně prodeje zpráv a fotografií a dodávek zpravodajství na weby klientů.

Copyright

Autorská práva vykonává vydavatel. Jakékoli užití částí nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno.

V případě zájmu o přebírání dat Economia, a.s. a pro informace o podmínkách kontaktujte obchodní oddělení: obchod@iHNed.cz, tel. 233 074 142.

Economia, a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Copyright (2013) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

reklama
reklama